Preludium


O nas - czyli o Szkole.Szkoła Muzyczna "Preludium" powstała w 2015r jako placówka edukacyjno - kulturalną, której głównym założeniem jest nauczanie i przybliżanie świata muzyki. Jej organizatorem jest Fundacja im. Andrzeja Krzanowskiego, która działa na terenie Czechowic -Dziedzic od 2014 roku. Szkoła Muzyczna "Preludium" zorganizowana jest na zasadzie prowadzenia pozalekcyjnych zajęć artystycznych. Naszą misją, jest przede wszystkim nauczanie muzyki i odkrywanie jej tajników przed innymi. Chcemy, aby nasi podopieczni kształcili się u nas z przyjemnością i czerpali z tego dużo zabawy. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może, czy też chce być wybitnym wirtuozem, dlatego do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, dostosowując repertuar i poziom trudności do oczekiwań i możliwości ucznia.


Szkoła Muzyczna skrzypce

Nauczycielami w "Preludium" są osoby z wykształceniem muzycznym, które posiadają duże doświadczenie dydaktyczne oraz szeroką praktykę sceniczną.

Aleksandra Krzanowska - nauczyciel gry na fortepianie.

Michalina Piątek - nauczyciel gry na skrzypcach.

Tymoteusz Bączyk - nauczyciel gry na perkusji.

Tomasz Pająk - nauczyciel gry na fortepianie, keyboardzie, saksofonie, akordeonie, klarnecie.

Kamil Krzanowski - nauczyciel gry na skrzypcach i fortepianie.

Michał Drwal - nauczyciel gry na gitarze i śpiewu.

Szkoła działa jako organizacja "non profit", a wszystkie uzyskane środki przeznacza na działalność statutową Fundacji im. Andrzeja Krzanowskiego.

Siedziba naszej szkoły znajduje się w miejscowości Czechowice-Dziedzice, na Śląsku.